Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Margreta Maria van Duijn (1917-2006)

Persoonlijke gegevens Margreta Maria van Duijn 


Gezin van Margreta Maria van Duijn


Kind(eren):

  1. Paulina van Duijn  1947-1947

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margreta Maria van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margreta Maria van Duijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margreta Maria van Duijn

Jan van Duijn
1831-1912
Arie Kruijt
1858-1933

Margreta Maria van Duijn
1917-2006



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1917 lag tussen -9,4 °C en -2,4 °C en was gemiddeld -6,8 °C. Er was 7,1 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
  • De temperatuur op 24 november 2006 lag tussen 7,4 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
    • 20 mei » Finale van het 51ste Eurovisiesongfestival, Finland wint met de groep Lordi.
    • 18 juli » Tijdens de eerste dag van de 90e editie van de Nijmeegse Vierdaagse komen tijdens een hittegolf twee mensen om. De Vierdaagse wordt hierdoor voor de allereerste keer in zijn lange bestaansgeschiedenis noodgedwongen afgelast.
    • 6 augustus » Op de Hungaroring behaalt de Britse coureur Jenson Button zijn eerste Formule 1 Grand Prix overwinning.
    • 1 december » Op basisschool De Klimop in Hoogerheide wordt Jesse Dingemans (8) vermoord.
    • 3 december » Bojko Borisov richt de centrum-rechtse politieke partij Burgers voor Europese Ontwikkeling van Bulgarije op.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I75881.php : benaderd 19 januari 2026), "Margreta Maria van Duijn (1917-2006)".