Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Neeltje van der Zwan (1832-????)

Persoonlijke gegevens Neeltje van der Zwan 

Bron 1

Gezin van Neeltje van der Zwan

Zij is getrouwd met Ment Vrolijk.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelis Vrolijk  1855-1936

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje van der Zwan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje van der Zwan

Neeltje van der Zwan
1832-????


Ment Vrolijk
1832-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1878 hw25

Over de familienaam Van der Zwan


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I75486.php : benaderd 9 januari 2026), "Neeltje van der Zwan (1832-????)".