Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leenderd de Bles (1890-????)

Persoonlijke gegevens Leenderd de Bles 


Gezin van Leenderd de Bles

Hij is getrouwd met Dirkje Twilt.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1907 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 17 jaar oud.Bron 1

Gebeurtenis (huw info).Bron 1

Getuigen
Theodorus Blokhuijsen, 65 jaar oud, zonder beroep
Ludovicus Antonius de Groot, 51 jaar oud, zonder beroep
Gerard Jacobus Romijn, 42 jaar oud, zonder beroep
Johannes Westenend, 45 jaar oud, zonder beroep

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leenderd de Bles?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leenderd de Bles

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leenderd de Bles

Leenderd de Bles
1890-????

1907

Dirkje Twilt
1883-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1907 hw1829

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1907 lag tussen 8,5 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.

Over de familienaam De Bles

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Bles.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Bles.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Bles (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I75198.php : benaderd 10 januari 2026), "Leenderd de Bles (1890-????)".