Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Clasina Barnhoorn (1912-)

Persoonlijke gegevens Clasina Barnhoorn 


Gezin van Clasina Barnhoorn

Zij is getrouwd met Pieter de Roode.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1929 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 17 jaar oud.Bron 1

Gebeurtenis (huw info).Bron 1

Getuigen
Johannes Maasland, 22 jaar oud, arbeider van beroep
Wouter van Toor, 21 jaar oud, zeevisser van beroep

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clasina Barnhoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Clasina Barnhoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Clasina Barnhoorn

Joris Vrolijk
1851-????

Clasina Barnhoorn
1912-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1929 hw1574

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 oktober 1929 lag tussen 6,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 7 september » Bekrachtiging van het Protocol van Genève (verbod op chemische wapens).

Over de familienaam Barnhoorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I74475.php : benaderd 12 januari 2026), "Clasina Barnhoorn (1912-)".