Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arend van der Toorn (1815-????)

Persoonlijke gegevens Arend van der Toorn 

Bron 1

Gezin van Arend van der Toorn

Hij is getrouwd met Maria Taal.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1841, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arend van der Toorn  1858-1890 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arend van der Toorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arend van der Toorn

Arend van der Toorn
1815-????

1841

Maria Taal
1821-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Den Haag 1878 hw263

Over de familienaam Van der Toorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I74256.php : benaderd 12 januari 2026), "Arend van der Toorn (1815-????)".