Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Catharina Bruin (1911-1985)

Persoonlijke gegevens Catharina Bruin 

Bron 1

Gezin van Catharina Bruin

(1) Zij is getrouwd met Martinus Dulfer.

Zij zijn getrouwd op 18 maart 1931, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacoba Dulfer  1932-2015

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 4.


(2) Zij is getrouwd met Floris Taal.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1955 te Katwijk, ZH, NL, zij was toen 44 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Bruin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Bruin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Bruin

Arie Bruin
1833-????
Huig de Jong
1840-????
Jacobus Bruin
1876-????

Catharina Bruin
1911-1985

(1) 1931
Jacoba Dulfer
1932-2015
(2) 1955

Floris Taal
1907-1991


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Den Haag 1911 gb1075

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1911 lag tussen -2,9 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 22 maart 1955 lag tussen -3,1 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
    • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
    • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
    • 27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
    • 6 oktober » De Franse autofabrikant Citroën introduceert de Citroën DS.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bruin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I72820.php : benaderd 6 januari 2026), "Catharina Bruin (1911-1985)".