Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Sara Maria Elisabeth Govers (1859-????)

Persoonlijke gegevens Sara Maria Elisabeth Govers 

Bron 1

Gezin van Sara Maria Elisabeth Govers

Zij is getrouwd met Willem Monfrooij.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1882, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrika Monfrooij  1891-1958 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara Maria Elisabeth Govers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sara Maria Elisabeth Govers

Sara Maria Elisabeth Govers
1859-????

1882

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Dordrecht 1911 hw375

Over de familienaam Govers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Govers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Govers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Govers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I72567.php : benaderd 13 januari 2026), "Sara Maria Elisabeth Govers (1859-????)".