Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Johannes van der Wiel 'Jan' (1886-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van der Wiel 'Jan' 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1886.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 oktober 2024.

Gezin van Johannes van der Wiel 'Jan'

Hij is getrouwd met Lena Barnhoorn.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Elisabeth van der Wiel  1914-1999 
  2. Jacoba van der Wiel  1916-1995

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van der Wiel 'Jan'?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van der Wiel

Johannes van der Wiel
1886-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Wiel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I72284.php : benaderd 22 februari 2026), "Johannes van der Wiel 'Jan' (1886-????)".