Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje van Duijn (1934-2009)

Persoonlijke gegevens Jannetje van Duijn 


Gezin van Jannetje van Duijn

Zij is getrouwd met Willem de Winter.

Zij zijn getrouwd.

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 2.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van Duijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van Duijn

Aafje Hoek
1872-1946

Jannetje van Duijn
1934-2009



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 januari 1934 lag tussen -0,6 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
    • 9 oktober » Moord op koning Alexander I van Joegoslavië in Marseille tijdens een staatsbezoek aan Frankrijk. Ook de Franse minister van buitenlandse zaken Louis Barthou komt bij de aanslag om het leven.
    • 22 oktober » De beruchte bankrover Charles Arthur "Pretty Boy" Floyd wordt neergeschoten door FBI-agenten in East Liverpool.
  • De temperatuur op 3 september 2009 lag tussen 13,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het Pools voetbalelftal behaalt de grootste overwinning uit de geschiedenis van het land door San Marino in Kielce met 10-0 te verslaan, onder meer door vier treffers van Euzebiusz "Ebi" Smolarek.
    • 25 juni » De Duitse zwemster Britta Steffen vestigt in Berlijn een wereldrecord op de 100 meter vrije slag: 52.85.
    • 17 juli » De film 'Harry Potter en de halfbloed prins' komt uit.
    • 28 juli » Venezuela trekt zijn ambassadeur uit Colombia terug en verbreekt voorlopig de betrekkingen met het buurland na beschuldigingen van Colombia dat Venezuela de marxistische rebellenbeweging FARC steunt.
    • 28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
    • 3 december » Een bomaanslag in een hotel in de Somalische hoofdstad Mogadishu kost het leven aan drie ministers van de overgangsregering en zeker vijftien anderen. Ook een cameraman van de in Dubai gevestigde zender al-Arabiya sterft.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Duijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I72213.php : benaderd 22 februari 2026), "Jannetje van Duijn (1934-2009)".