Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Joseph Louis de Muijter (1881-????)

Persoonlijke gegevens Joseph Louis de Muijter 


Gezin van Joseph Louis de Muijter

Hij is getrouwd met Dirkje Berkhout.

Zij zijn getrouwd op 3 maart 1920 te Maassluis, ZH, NL, hij was toen 39 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Louis de Muijter?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Louis de Muijter

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Louis de Muijter

Louis de Muijter
± 1850-????

Joseph Louis de Muijter
1881-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Maassluis 1920 hw18

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 maart 1920 lag tussen -1,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
    • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.

Over de familienaam De Muijter


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I71505.php : benaderd 10 januari 2026), "Joseph Louis de Muijter (1881-????)".