Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Daniël van der End (1867-????)

Persoonlijke gegevens Daniël van der End 

  • Hij is geboren in het jaar 1867.Bron 1
  • Beroep: fabrieksarbeider.Bron 1

Gezin van Daniël van der End

Hij is getrouwd met Hendrika de Boer.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Johanna van der End  1890-1891
  2. Maartje van der End  1892-????
  3. Johanna van der End  1894-1963 
  4. Abra van der End  1899-????
  5. Daniël van der End  1910-1916

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daniël van der End?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Daniël van der End


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hof van Delft 1918 hw1

Over de familienaam Van der End


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I70409.php : benaderd 31 december 2025), "Daniël van der End (1867-????)".