Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Pieter Cornelis Roest (1898-1968)

Persoonlijke gegevens Pieter Cornelis Roest 


Gezin van Pieter Cornelis Roest

(1) Hij is getrouwd met Neeltje Bloemendaal.

Zij zijn getrouwd op 18 juli 1923 te Leiden, ZH, NL, hij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Aryan Ingomar Roest  1925-2002


(2) Hij is getrouwd met Jean Maria Louttit.

Zij zijn getrouwd op 7 juli 1946 te Yokohama, Kanagawa, Japan, hij was toen 47 jaar oud.Bron 1

Gebeurtenis (Aantal kinderen (totaal) vzb): 3 dochters.


(3) Hij is getrouwd met Margaret Anna Cloes Nocross.

Zij zijn getrouwd op 2 augustus 1961, hij was toen 62 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Cornelis Roest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Cornelis Roest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Cornelis Roest

Pieter Roest
1842-1929
Arie Roest
1874-1941

Pieter Cornelis Roest
1898-1968

(1) 1923
(2) 1946
(3) 1961

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1898 lag rond de 11,8 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 2 augustus 1961 lag tussen 12,8 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Indonesië met zeven aartsbisdommen en 21 bisdommen.
    • 11 april » Begin van het proces tegen Adolf Eichmann in Jeruzalem.
    • 23 augustus » Ranger 1 wordt gelanceerd.
    • 9 november » Opheffing tram in Leiden. (NZH)
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
    • 15 december » Adolf Eichmann wordt in Jeruzalem ter dood veroordeeld voor zijn aandeel in de Holocaust.
  • De temperatuur op 11 juli 1968 lag tussen 11,4 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 1,4 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nederland start met kleurentelevisie-uitzendingen.
    • 20 januari » Een ontploffing en een brand in raffinaderij in het Nederlandse dorp Pernis maken twee doden en 70 gewonden en zorgen voor miljoenen schade.
    • 1 februari » De Zuid-Vietnamese politiechef Nguyễn Ngọc Loan executeert voor het oog van camera's een Vietcongstrijder.
    • 21 augustus » Inval in Tsjecho-Slowakije door de Sovjet-Unie.
    • 12 oktober » Equatoriaal-Guinea wordt onafhankelijk van Spanje.
    • 18 oktober » Verheffing van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat IJsland tot Bisdom Reykjavik. Benoeming van de Nederlander Hendrik Hubert Frehen tot bisschop.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Simon Vestdijk, Nederlands schrijver († 1971)
  • 1898 » Tuffy Neugen, Braziliaans voetballer († 1935)
  • 1900 » Jean Arthur, Amerikaans actrice († 1991)
  • 1902 » Ale Algra, Nederlands schrijver († 1970)
  • 1906 » Anton Sipman, Nederlands molendeskundige, schrijver en tekenaar († 1985)
  • 1906 » Jack Ensley, Amerikaans autocoureur († 1972)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roest

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roest.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roest.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roest (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I69281.php : benaderd 25 februari 2026), "Pieter Cornelis Roest (1898-1968)".