Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Pearl Wemesfelder (1917-2008)

Persoonlijke gegevens Pearl Wemesfelder 


Gezin van Pearl Wemesfelder

Zij is getrouwd met Ralph G. Poelma.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pearl Wemesfelder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pearl Wemesfelder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pearl Wemesfelder

Harley Wemesfelder
± 1885-????
Elsie Hagood
± 1885-????

Pearl Wemesfelder
1917-2008



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Findagrave P Wemesfelder

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1917 lag tussen 0,4 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 4,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
  • De temperatuur op 11 november 2008 lag tussen 7,1 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 18,4 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Voetballer Steven Defour van Standard Luik neemt in het Casino-Kursaal Oostende de Belgische Gouden Schoen 2007 in ontvangst.
    • 3 april » Voormalig VVD-politica Rita Verdonk begint haar eigen politieke beweging: Trots op Nederland.
    • 21 augustus » Titelverdediger Amerika wint het vierde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Brazilië in de finale met 1-0 te verslaan.
    • 22 oktober » India lanceert zijn eerste maansatelliet, de Chandrayaan-1. Het is een grote stap vooruit voor het ruimteprogramma van het in Bangalore gevestigde Indian Space Research Organisation (ISRO).
    • 17 november » Somalische piraten kapen een Saoedische olietanker in de Indische Oceaan, ruim achthonderd kilometer uit de kust van Kenia.
    • 3 december » Somalische piraten beëindigen de kaping van een Jemenitisch vrachtschip na succesvolle onderhandelingen met de regionale autoriteiten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wemesfelder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I68482.php : benaderd 1 maart 2026), "Pearl Wemesfelder (1917-2008)".