Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis Wilhelmus van Heijningen (1835-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Wilhelmus van Heijningen 

Bron 1

Gezin van Cornelis Wilhelmus van Heijningen

Hij is getrouwd met Alida Klouwens.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1857, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Wilhelmus van Heijningen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Wilhelmus van Heijningen

Cornelis Wilhelmus van Heijningen
1835-????

1857

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1896 hw k69v

Over de familienaam Van Heijningen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I67211.php : benaderd 11 januari 2026), "Cornelis Wilhelmus van Heijningen (1835-????)".