Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis Maertens van der Wal . (± 1600-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Maertens van der Wal . 

Bron 1

Gezin van Cornelis Maertens van der Wal .

Hij is getrouwd met Sijgje Wouters Jongbloed.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1624 te Oud-Alblas, Molenlanden, ZH, NL.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Maertens van der Wal .?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Maertens van der Wal .

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Maertens van der Wal


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Alblasserwaard genealogie

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Wal


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I66693.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelis Maertens van der Wal . (± 1600-????)".