Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Maarten Hoogendam (1838-????)

Persoonlijke gegevens Maarten Hoogendam 

Bron 1

Gezin van Maarten Hoogendam

Hij is getrouwd met Magdalena Man in 't Veld.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1860 te Vlaardingen, ZH, NL, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Hoogendam  1867-1957 
  2. Adrianus Hoogendam  1871-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten Hoogendam?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten Hoogendam

Maarten Hoogendam
1838-????

1860

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vlaardinger-Ambacht 1911 hw11

Over de familienaam Hoogendam


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I62933.php : benaderd 10 januari 2026), "Maarten Hoogendam (1838-????)".