Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Maria Elisabeth Barends Lambach (1796-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth Barends Lambach 

Bron 1

Gezin van Maria Elisabeth Barends Lambach

Zij is getrouwd met Abraham Dirks Blankhart.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Dirk Blankhart  1816-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth Barends Lambach?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Barends Lambach

Maria Elisabeth Barends Lambach
1796-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Lambach

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lambach.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lambach.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lambach (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I62840.php : benaderd 12 januari 2026), "Maria Elisabeth Barends Lambach (1796-????)".