Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jannetje Louisa van der Koeff (± 1870-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Louisa van der Koeff 

Bron 1
  • Zij is geboren rond 1870.

Gezin van Jannetje Louisa van der Koeff

Zij is getrouwd met Teunis de Bruin.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Louisa van der Koeff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Louisa van der Koeff

Jannetje Louisa van der Koeff
± 1870-????


Teunis de Bruin
± 1870-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Poortugaal 1929 hw7

Over de familienaam Van der Koeff


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I62341.php : benaderd 6 februari 2026), "Jannetje Louisa van der Koeff (± 1870-????)".