Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gerritje Kuster (1867-????)

Persoonlijke gegevens Gerritje Kuster 

Bron 1

Gezin van Gerritje Kuster

Zij is getrouwd met Harmen Manen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1893, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Betje Manen  1904-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Kuster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Kuster

Gerritje Kuster
1867-????

1893

Harmen Manen
1869-????

Betje Manen
1904-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Watergraafsmeer 1930 hw regW1 f42

Over de familienaam Kuster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuster (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I61815.php : benaderd 12 januari 2026), "Gerritje Kuster (1867-????)".