Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Martha Elisabeth Zwalje (1916-1944)

Persoonlijke gegevens Martha Elisabeth Zwalje 


Gezin van Martha Elisabeth Zwalje

Zij is getrouwd met Aart van Poelgeest.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Elisabeth Zwalje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Elisabeth Zwalje

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Elisabeth Zwalje

Martha Elisabeth Zwalje
1916-1944


Aart van Poelgeest
± 1916-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hilversum 1947 ov805

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 oktober 1944 lag tussen 7,6 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 20 juni » Het Japans vliegdekschip Hiyo wordt tijdens de Slag in de Filipijnenzee door torpedobommenwerpers van het Amerikaans vliegdekschip Belleau Wood tot zinken gebracht.
    • 1 augustus » In Warschau, Polen breekt de Opstand van Warschau uit tegen de Duitse bezetters.
    • 21 oktober » Aken is de eerste grote Duitse stad die in geallieerde handen valt.
    • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.
    • 29 december » De slag om Boedapest begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zwalje

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zwalje.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zwalje.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zwalje (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I60672.php : benaderd 11 januari 2026), "Martha Elisabeth Zwalje (1916-1944)".