Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Arentje Hommes ten Veenhuis (1824-????)

Persoonlijke gegevens Arentje Hommes ten Veenhuis 


Gezin van Arentje Hommes ten Veenhuis

Zij is getrouwd met Sirp Klaassen Lubberts.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1848, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Klaas Sirps Lubberts  1849-1918 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arentje Hommes ten Veenhuis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arentje Hommes ten Veenhuis

Arentje Hommes ten Veenhuis
1824-????

1848

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Ten Veenhuis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I6063.php : benaderd 1 januari 2026), "Arentje Hommes ten Veenhuis (1824-????)".