Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Alida Cornelia de Kloe (1851-????)

Persoonlijke gegevens Alida Cornelia de Kloe 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1851.

Gezin van Alida Cornelia de Kloe

Zij is getrouwd met Hendrik Vogelesang.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1876 te Alblasserdam, ZH, NL, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Cornelia de Kloe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Cornelia de Kloe

Alida Cornelia de Kloe
1851-????

1876

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rotterdam 1902 hw L23v

Over de familienaam De Kloe

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kloe.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kloe.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kloe (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I59648.php : benaderd 12 januari 2026), "Alida Cornelia de Kloe (1851-????)".