Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Tiddo Harmannus van Dijk (1906-)

Persoonlijke gegevens Tiddo Harmannus van Dijk 


Gezin van Tiddo Harmannus van Dijk

Hij is getrouwd met Harmina Odelia Bos.

Zij zijn getrouwd op 8 juni 1929 te Nieuwe-Pekela, Pekela, Groningen, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tiddo Harmannus van Dijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tiddo Harmannus van Dijk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tiddo Harmannus van Dijk

Grietje van Dijk
± 1855-????
Talgien Edens
1882-????

Tiddo Harmannus van Dijk
1906-????

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Winschoten 1906 gb235
  2. Nieuwe Pekela 1929 hw17

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 september 1906 lag tussen 9,8 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
  • De temperatuur op 8 juni 1929 lag tussen 5,3 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 14,3 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Josefa Llanes-Escoda, Filipijns maatschappelijk werkster, oorlogsheld en suffragette († 1945)
  • 1899 » Leo Strauss, Amerikaans filosoof († 1973)
  • 1900 » Willem Visser 't Hooft, Nederlands theoloog en eerste secretaris-generaal van de Wereldraad van Kerken († 1985)
  • 1905 » Abe Coleman, Pools-Amerikaans professioneel worstelaar († 2007)
  • 1914 » Francis Steinmetz, Nederlands militair († 2006)
  • 1914 » Marcel Kint, Belgisch wielrenner († 2002)

Over de familienaam Van Dijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Dijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Dijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Dijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I56376.php : benaderd 26 februari 2026), "Tiddo Harmannus van Dijk (1906-)".