Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Martina Don (1865-????)

Persoonlijke gegevens Martina Don 


Gezin van Martina Don

(1) Zij is getrouwd met Frederik Landheer.

Zij zijn getrouwd op 6 november 1889 te Hellevoetsluis, ZH, NL, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Leendert Mes.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1893 te Bergambacht, Krimpenerwaard, ZH, NL, zij was toen 28 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):



(3) Zij is getrouwd met Arie van Houwelingen.

Zij zijn getrouwd op 29 maart 1933 te Hillegersberg, Rotterdam, ZH, NL, zij was toen 67 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Don?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Don

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Don

Marinus Don
1826-1886
Sietje Starre
1825-1888

Martina Don
1865-????

(1) 1889
(2) 1893

Leendert Mes
1862-1931

(3) 1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Hellevoetsluis 1889 hw62
  3. Bergambacht 1893 hw16
  4. Hillegersberg 1933 hw26

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juni 1865 lag rond de 20,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 29 maart 1933 lag tussen -2,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 10 mei » Honderden Hitler-aanhangers verbranden 'on-Duitse' en 'decadente' in beslag genomen boeken op de Berlijnse Opernplatz.
    • 14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
    • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Don

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Don.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Don.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Don (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I54836.php : benaderd 2 januari 2026), "Martina Don (1865-????)".