Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Adrianus Brobbel (1888-1927)

Persoonlijke gegevens Adrianus Brobbel 


Gezin van Adrianus Brobbel

Hij is getrouwd met Jacomijntje Arendje Lena van der Hoeven.

Zij zijn getrouwd op 8 oktober 1914 te Zwartewaal, Brielle, ZH, NL, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Pieter Brobbel  1917-2002
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. Marinus Brobbel  1925-2016
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Brobbel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Brobbel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Brobbel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zwartewaal 1888 gb16
  2. Zwartewaal 1927 ov12
  3. Zwartewaal 1914 hw5

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juli 1888 lag rond de 19,4 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 8 oktober 1914 lag tussen 3,1 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
  • De temperatuur op 26 december 1927 lag tussen -0,5 °C en 2,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 8,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Universidad de Chile.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brobbel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brobbel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brobbel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brobbel (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I54201.php : benaderd 10 januari 2026), "Adrianus Brobbel (1888-1927)".