Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Belij Claesdr. (± 1500-± 1584)

Persoonlijke gegevens Belij Claesdr. 


Gezin van Belij Claesdr.

Zij is getrouwd met Claes Cornelisz Overgauw.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Cornelis Claesz op de Overgauw  ± 1525-< 1579 
  2. Hillegont Claesdr Overgauw  ± 1530-1585 
  3. Pieter Claesz Overgauw  ± 1530-????
  4. Nn Claesd Overgauw  ± 1531-????
  5. Nn Claesd Overgauw  ± 1532-????
  6. Lenert Claesz Overgauw  ± 1533-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Belij Claesdr.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Belij Claesdr.

Belij Claesdr.
± 1500-± 1584


Nn Claesd Overgauw
± 1531-????
Nn Claesd Overgauw
± 1532-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://gw.geneanet.org/index.php3?b=petraschoen⟨=nl;p=jacob+claas;n=van+der+spek

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I5370.php : benaderd 1 januari 2026), "Belij Claesdr. (± 1500-± 1584)".