Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Sijbrandt van den Bogaert (± 1610-????)

Persoonlijke gegevens Jan Sijbrandt van den Bogaert 

  • Hij werd gedoopt rond 1610.

Gezin van Jan Sijbrandt van den Bogaert

Hij is getrouwd met Lijsbeth Walraven.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Sijbrandt van den Bogaert?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Sijbrandt van den Bogaert

Jan Sijbrandt van den Bogaert
± 1610-????


Lijsbeth Walraven
± 1610-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Bogaert


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I51515.php : benaderd 9 januari 2026), "Jan Sijbrandt van den Bogaert (± 1610-????)".