Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Karel Frederik van Delden Laërne (± 1841-1901)

Persoonlijke gegevens Karel Frederik van Delden Laërne 

  • Hij is geboren rond 1841.
  • Beroep: Assistent-resident.Bron 1
  • Hij is overleden juli 1901 in Malang, Java-Timur, ID.Bron 1
    Rouwadvertentie: namen
    V. harloff,
    J van der Moore - Harloff,
    S. van Kappen - Harloff,
    G. Harloff,
    A. Harloff,
    E. van Kappen,
    F. van Kappen,
    F. van der Moore,
    F. Helder,
    Renée van Delden Laérne
    Béatrice van Delden Laérne
    Erland van Delden Laérne

    Malang, 27-7-1901

Gezin van Karel Frederik van Delden Laërne

Hij is getrouwd met Susana Gerardina Cornelia Haak Bastiaanse.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Frederik van Delden Laërne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Soerabaijasch handelsblad 29-7-1901

Over de familienaam Van Delden Laërne


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I5089.php : benaderd 1 januari 2026), "Karel Frederik van Delden Laërne (± 1841-1901)".