Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Salomons Zwartzenburg (1824-????)

Persoonlijke gegevens Jan Salomons Zwartzenburg 

Bron 1

Gezin van Jan Salomons Zwartzenburg

Hij is getrouwd met Aaltje Scholtens.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1848 te Winsum, Het Hogeland, GR, NL, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Auktje Zwartzenburg  1848-1935 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Salomons Zwartzenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Salomons Zwartzenburg

Jan Salomons Zwartzenburg
1824-????

1848

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bedum 1873 hw5

Over de familienaam Zwartzenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I48167.php : benaderd 12 januari 2026), "Jan Salomons Zwartzenburg (1824-????)".