Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz. (± 1420-1462)

Persoonlijke gegevens Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz. 

  • Zij is geboren rond 1420 in Monster.
  • Zij is overleden in het jaar 1462 in Monster.Bron 1

Gezin van Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz.

Zij is getrouwd met Dirck Jan Dircxz.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Jacob Dirck Jansz  ± 1440-> 1508 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz.

Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz.
± 1420-1462


Dirck Jan Dircxz
± 1420-1472

Jacob Dirck Jansz
± 1440-> 1508

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://alsemgeest.it4us.nl/stamboom/kstekst.htm

Over de familienaam Vrouw van Jan Dirck Dircxz.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I4809.php : benaderd 7 januari 2026), "Nn Nnd vrouw van Jan Dirck Dircxz. (± 1420-1462)".