Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Johanna Emkes Schoonenburg (1830-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Emkes Schoonenburg 


Gezin van Johanna Emkes Schoonenburg

Zij is getrouwd met Eeltje Sakes Boonstra.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1853, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Emke Boonstra  1872-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Emkes Schoonenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Emkes Schoonenburg

Johanna Emkes Schoonenburg
1830-????

1853
Emke Boonstra
1872-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Schoonenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I47734.php : benaderd 2 januari 2026), "Johanna Emkes Schoonenburg (1830-????)".