Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Dijna van Boekeren (± 1760-????)

Persoonlijke gegevens Dijna van Boekeren 

  • Ze werd gedoopt rond 1760.

Gezin van Dijna van Boekeren

Zij is getrouwd met Jan Kuitert.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Beerent Jans Kuitert  ± 1790-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dijna van Boekeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dijna van Boekeren

Dijna van Boekeren
± 1760-????


Jan Kuitert
± 1760-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Boekeren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I47669.php : benaderd 11 januari 2026), "Dijna van Boekeren (± 1760-????)".