Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Aaltje van der Sluis (1850-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje van der Sluis 


Gezin van Aaltje van der Sluis

Zij is getrouwd met Jan Hendrik Hubert.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1873, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jentien Hubert  1877-1939 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje van der Sluis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje van der Sluis

Aaltje van der Sluis
1850-????

1873

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hasselt 1877 gb8

Over de familienaam Van der Sluis


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I46356.php : benaderd 8 januari 2026), "Aaltje van der Sluis (1850-????)".