Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Pieter Edzes van der Weg (1807-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Edzes van der Weg 


Gezin van Pieter Edzes van der Weg

Hij is getrouwd met Bouwke Harms Maring.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1831.


Kind(eren):

  1. Albert van der Weg  1851-1926

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Edzes van der Weg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Edzes van der Weg

Pieter Edzes van der Weg
1807-????

1831

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Weg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I44067.php : benaderd 12 januari 2026), "Pieter Edzes van der Weg (1807-????)".