Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Kornelis Vink (Cornelius) (1884-????)

Persoonlijke gegevens Kornelis Vink (Cornelius) 


Gezin van Kornelis Vink (Cornelius)

Hij is getrouwd met Aaltje Hoving.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1911 te Grand Rapids, Kent Cy, Michigan, Verenigde Staten, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kornelis Vink (Cornelius)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kornelis Vink (Cornelius)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kornelis Vink

Ludde Vink
1850-1924

Kornelis Vink
1884-????

1911

Aaltje Hoving
1881-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Slochteren 1884 gb108
  2. Findagrave C Vink 1960

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1884 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 2 juli 1911 lag tussen 6,8 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I43734.php : benaderd 12 januari 2026), "Kornelis Vink (Cornelius) (1884-????)".