Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Elizabet Christiaans Zigterman (1803-????)

Persoonlijke gegevens Elizabet Christiaans Zigterman 

Bron 1

Gezin van Elizabet Christiaans Zigterman

Zij is getrouwd met Albert Jacobs Veldman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1837 te 't Zandt, Eemsdelta, GR, NL.


Kind(eren):

  1. Jacob Veldman  1841-???? 
  2. Willem Veldman  1844-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabet Christiaans Zigterman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabet Christiaans Zigterman

Elizabet Christiaans Zigterman
1803-????

1837
Jacob Veldman
1841-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Middelstum 1865 hw8

Over de familienaam Zigterman


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I43042.php : benaderd 15 maart 2026), "Elizabet Christiaans Zigterman (1803-????)".