Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Huibert Simons van der Velde (1802-????)

Persoonlijke gegevens Huibert Simons van der Velde 

Bron 1

Gezin van Huibert Simons van der Velde

Hij is getrouwd met Joanna Pieters van Dorp.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Huibert Simons van der Velde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Huibert Simons van der Velde

Huibert Simons van der Velde
1802-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van der Velde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I41475.php : benaderd 12 januari 2026), "Huibert Simons van der Velde (1802-????)".