Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gerrit Kuivenhoven (± 1713-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Kuivenhoven 

Bron 1
  • Hij werd gedoopt rond 1713.

Gezin van Gerrit Kuivenhoven

Hij is getrouwd met Annetje Jaspers van der Spijck.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1751 te De Lier, Westland, ZH, NL.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Kuivenhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. mail mvdbeek 2011

Over de familienaam Kuivenhoven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I40620.php : benaderd 13 januari 2026), "Gerrit Kuivenhoven (± 1713-????)".