Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Gijsbert Alderts de Reus (1772-????)

Persoonlijke gegevens Gijsbert Alderts de Reus 

Bron 1

Gezin van Gijsbert Alderts de Reus

Hij is getrouwd met Cornelisje Pieters de Vreugd.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Aaltje de Reus  1809-1890

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbert Alderts de Reus?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbert Alderts de Reus

Gijsbert Alderts de Reus
1772-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam De Reus

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Reus.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Reus.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Reus (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I39795.php : benaderd 8 januari 2026), "Gijsbert Alderts de Reus (1772-????)".