Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jacoba Elderman (1733-????)

Persoonlijke gegevens Jacoba Elderman 


Gezin van Jacoba Elderman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Elderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Elderman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Elderman

Eva Kok
± 1665-????
Hendrick Elderman
± 1690-????

Jacoba Elderman
1733-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Amsterdam DTB81 p358

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Elderman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Elderman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Elderman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Elderman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I38176.php : benaderd 11 januari 2026), "Jacoba Elderman (1733-????)".