Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Leuntje Guijt (1867-????)

Persoonlijke gegevens Leuntje Guijt 


Gezin van Leuntje Guijt

Zij is getrouwd met Andries Plokker.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1889 te Katwijk, ZH, NL, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maartje Plokker  1890-???? 
  2. Jacob Plokker  1891-???? 
  3. Adriana Plokker  1892-1971 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leuntje Guijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leuntje Guijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leuntje Guijt

Jacob Guijt
1811-????
Leuntje Hoek
1815-????
Leuntje Guijt
1797-1875
Jacob Guijt
1837-????

Leuntje Guijt
1867-????

1889
Jacob Plokker
1891-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Katwijk 1889 hw25

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1889 lag rond de 21,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.

Over de familienaam Guijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Guijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Guijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Guijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I36371.php : benaderd 4 januari 2026), "Leuntje Guijt (1867-????)".