Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Jan Dirk van Driel (1905-1999)

Persoonlijke gegevens Jan Dirk van Driel 


Gezin van Jan Dirk van Driel

Hij is getrouwd met Neeltje Booman.

Zij zijn getrouwd op 30 augustus 1928 te Oud-Beijerland, Hoeksche Waard, ZH, NL, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Dirk van Driel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Dirk van Driel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Dirk van Driel

Jan Boer
1853-1917
Jan van Driel
1880-1967

Jan Dirk van Driel
1905-1999

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Oud-Beijerland 1928 hw 35
  2. http://gw.geneanet.org/visser?lang=nl&p=arie&n=van+driel&oc=9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 september 1905 lag tussen 8,0 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.
    • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
  • De temperatuur op 30 augustus 1928 lag tussen 8,5 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.
  • De temperatuur op 24 april 1999 lag tussen 9,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 27 maart » Het Oostenrijks voetbalelftal lijdt een ongekend zware nederlaag. De ploeg verliest in Valencia met 9-0 van Spanje, onder meer door vier doelpunten van Raúl González Blanco. Bondscoach Herbert Prohaska legt na afloop zijn functie neer.
    • 15 mei » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch prolongeren de landstitel in de Nederlandse hoofdklasse door Amsterdam op strafballen te verslaan in het tweede duel uit de finale van de play-offs.
    • 10 juni » De NAVO staakt bombardementen op Servië in de Kosovo-oorlog. Daarmee komt een einde aan "Allied Force", na 26.614 bommen en 500 Servische burgerdoden.
    • 21 juni » Twee gratis kranten, Metro en Sp!ts, verschijnen voor het eerst in Nederland.
    • 27 juni » Willem Duys neemt afscheid als presentator van de AVRO.
    • 12 oktober » De VN melden de geboorte van de zes miljardste wereldburger.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Driel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I35321.php : benaderd 10 maart 2026), "Jan Dirk van Driel (1905-1999)".