Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willempje de Zeeuw (1890-????)

Persoonlijke gegevens Willempje de Zeeuw 


Gezin van Willempje de Zeeuw

Zij is getrouwd met Pieter Euser.

Zij zijn getrouwd op 28 november 1914 te 's-Gravendeel, Hoeksche Waard, ZH, NL, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria Euser  1917-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willempje de Zeeuw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willempje de Zeeuw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willempje de Zeeuw

Maria Bouwman
1829-????

Willempje de Zeeuw
1890-????

1914

Pieter Euser
1889-????

Maria Euser
1917-1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. 's-Gravendeel 1914 hw29

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 november 1914 lag tussen 3,1 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 9,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • 15 december » Einde van de Slag bij Łódź; Rusland trekt zich terug op Moskou.

Over de familienaam De Zeeuw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Zeeuw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Zeeuw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Zeeuw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I35261.php : benaderd 8 januari 2026), "Willempje de Zeeuw (1890-????)".