Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Sijme van der Ree (± 1755-????)

Persoonlijke gegevens Sijme van der Ree 

Bron 1
  • Hij werd gedoopt rond 1755.

Gezin van Sijme van der Ree

Hij is getrouwd met Jannigje Schutter.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijme van der Ree?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sijme van der Ree

Sijme van der Ree
± 1755-????


Jannigje Schutter
± 1755-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Westmaas 1834 hw 2

Over de familienaam Van der Ree


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I35165.php : benaderd 8 januari 2026), "Sijme van der Ree (± 1755-????)".