Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Willemijntje van der Linden (1813-????)

Persoonlijke gegevens Willemijntje van der Linden 


Gezin van Willemijntje van der Linden

Zij is getrouwd met Pieter van Pelt.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1840, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antonia Clara van Pelt  1848-1922 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemijntje van der Linden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willemijntje van der Linden

Willemijntje van der Linden
1813-????

1840

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Linden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I34871.php : benaderd 3 januari 2026), "Willemijntje van der Linden (1813-????)".