Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Dirk in 't Veld (1827-????)

Persoonlijke gegevens Dirk in 't Veld 


Gezin van Dirk in 't Veld

Hij is getrouwd met Elizabeth Molendijk.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1854, hij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis in 't Veld  1870-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk in 't Veld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk in 't Veld

Dirk in 't Veld
1827-????

1854

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam In 't Veld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I34821.php : benaderd 24 december 2025), "Dirk in 't Veld (1827-????)".