Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Cornelis IJzak van Ginkel (1801-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis IJzak van Ginkel 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1801 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.

Gezin van Cornelis IJzak van Ginkel

Hij is getrouwd met Pauline Lucie Fievez de Malines.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1861, hij was toen 60 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Henri van Ginkel  1862-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis IJzak van Ginkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis IJzak van Ginkel

Cornelis IJzak van Ginkel
1801-????

1861

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vierpolders 1888 hw 5

Over de familienaam Van Ginkel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I34640.php : benaderd 6 februari 2026), "Cornelis IJzak van Ginkel (1801-????)".