Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Derk Piebes (1878-????)

Persoonlijke gegevens Derk Piebes 


Gezin van Derk Piebes

Hij is getrouwd met Iemkje Bruinsma.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1901 te Onstwedde, Stadskanaal, GR, NL, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aukje Piebes  1906-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Piebes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Piebes

Derk Piebes
1878-????

1901
Aukje Piebes
1906-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Piebes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Piebes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Piebes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Piebes (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I34022.php : benaderd 15 januari 2026), "Derk Piebes (1878-????)".