Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Alewijn van der Heijde (± 1640-????)

Persoonlijke gegevens Alewijn van der Heijde 

Bron 1
  • Hij werd gedoopt rond 1640.

Gezin van Alewijn van der Heijde


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alewijn van der Heijde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Alewijn van der Heijde

Alewijn van der Heijde
± 1640-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Delft DTB14.79 f54

Over de familienaam Van der Heijde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I33019.php : benaderd 2 januari 2026), "Alewijn van der Heijde (± 1640-????)".