Stamboom van Spijk en haar vele voorouders » Antonia van den Broeck (± 1714-????)

Persoonlijke gegevens Antonia van den Broeck 

Bron 1
  • Ze werd gedoopt rond 1714.
    Getuigen Kors van Pelt en Maria Leevlangh

Gezin van Antonia van den Broeck

Zij is getrouwd met Pieter Pieters Leeflang.

Zij zijn getrouwd rond 1736.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia van den Broeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia van den Broeck

Antonia van den Broeck
± 1714-????

± 1736

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Leiden DTB250 dp1737

Over de familienaam Van den Broeck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Coos van Spijk, "Stamboom van Spijk en haar vele voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-spijk-stamboom/I32586.php : benaderd 10 januari 2026), "Antonia van den Broeck (± 1714-????)".